Drużynowy Puchar Jesieni

Marek Dróżdż

W dniu 19.10 na zbiorniku Dziećkowice odbyły się zawody wędkarskie w dyscyplinie spinning organizowane przez nasze koło PZW nr 70 Będzin - Łagisza. W zawodach tych uczestnicy rywalizowali o ,, Drużynowy Puchar Jesieni, a zgłosiło się siedem drużyn. Pogoda była bardzo udana, niestety ryby było już mniej niż kilkanaście dni wcześniej, jednakże wszystkie łodzie miały kontakt z rybą. Pierwsze miejsce z wynikiem 4080 pkt drużyna Zajęcki, Zieliński , drugie miejsce z wynikiem 3440 pkt drużyna Sokół, Misiek i trzecia miejsce z wynikiem 1760 pkt drużyna Ziegelowski, Makieła. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.

Wyniki z zawodów

DRUŻYNOWY PUCHAR JESIENI W DYSCYPLINIE

SPINNINGOWEJ Z ŁODZI

z dnia 19.10.2024 r. na zbiorniku Dziećkowice w miejscowości Imielin.

1. Miejsce Zajęcki Krzysztof / Zieliński Jacek  z wynikiem 4080 pkt.

2. Miejsce Misiek Mariusz / Sokół Grzegorz 3440 pkt.

3. Miejsce Makieła Paweł / Żiegielowski Sławomir 1760 pkt.

4. Kidawa Piotr / Kulczyński Adam 1500 pkt.

5. Domażalski Piotr / Kyrcz Mateusz 580 pkt.

6. Chruściel Robert / Dróżdż Mateusz  460 pkt.

7. Majcher Józef / Wieczorek Piotr 140 pkt.